Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń

ADRES

address ul. Polska 20
     81-339 Gdynia

BIURO

phone +48 58 742 22 50

IKONA E-MAIL biuro@viacore.pl

 

Dział Handlowy

Maciej Gitner
phone +48 575 105 813
ikonka e-mail m.gitner@viacore.pl

Wojciech Kędzierski
telefon +48 575 105 782
e-mail w.kedzierski@viacore.pl

Miron Kosiorowski
telefon +48 575 105 797
e-mail m.kosiorowski@viacore.pl

 

Dział Rekrutacji

Mariana Kuzmych
telefon
+48 575 105 021
e-mail m.kuzmych@viacore.pl

Veranika Sivitskaya
telefon
+48 575 105 088
e-mail v.sivitskaya@viacore.pl

Ihor Sadovskyi
telefon
+48 575 105 433
e-mail i.sadovskyi@viacore.pl

 

Koordynator ds. kluczowych klientów

Rafał Sikorski
phone +48 575 105 527
ikonka e-mail r.sikorski@viacore.pl

Dział Wsparcia Technicznego

phone +48 575 105 795

 

 

Napisz do nas


Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.