Зв'яжіться з нами

У вас є запитання? Напишіть або зателефонуйте

ADRES

address ul. Polska 20
     81-339 Gdynia

BIURO

phone +48 58 742 22 50

IKONA E-MAIL biuro@viacore.pl

 

Dział Handlowy

Maciej Gitner
phone +48 575 105 813
ikonka e-mail m.gitner@viacore.pl

Wojciech Kędzierski
telefon +48 575 105 782
e-mail w.kedzierski@viacore.pl

Miron Kosiorowski
telefon +48 575 105 797
e-mail m.kosiorowski@viacore.pl

 

Dział Rekrutacji

Mariana Kuzmych
telefon
+48 575 105 021
e-mail m.kuzmych@viacore.pl

Veranika Sivitskaya
telefon
+48 575 105 088
e-mail v.sivitskaya@viacore.pl

Ihor Sadovskyi
telefon
+48 575 105 433
e-mail i.sadovskyi@viacore.pl

 

Koordynator ds. kluczowych klientów

Rafał Sikorski
phone +48 575 105 527
ikonka e-mail r.sikorski@viacore.pl

Dział Wsparcia Technicznego

phone +48 575 105 795

 

 

Napisz do nas


Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Ми використовуємо файли cookie на нашому веб-сайті. Продовжуючи використовувати Веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до Політики конфіденційності. Висловлення згоди є добровільним, його можна відкликати в будь-який час, змінивши налаштування «куки» у використовуваному веб-браузері. Натисніть "Я приймаю", щоб ця інформація не відображалася знову.